Su Arama ,Sıcak(Termal) Su Arama,Uzaktan Su Tespiti

Üyelik Girişi
Site Haritası

Su Arama , Su Bulma,Uzaktan su tespiti

YERALTI SU ARAMA

SU BULMA-UZAKTAN SU TESPİTİ

SICAK SU(TERMAL)-SOĞUK SU ARAMA


%  99 Doğrulukta  en az 0,5 Lt /sn içilebilir
suların tespit edilmesi

 
% 99 doğrulukta derinliğin tespit edilmesi

% 80 doğrulukta su debisinin tespit edimesi.

Arazi bilgileriniz ve verdiğiniz diğer (varsa daha önce yapmış olduğunuz) bilgiler ışığında uzaktan baktığımızda eğer talebinizi karşılayacak bir su arazinizde var ise sondaj garantili işler de yapabiliriz.

 

                        SICAK SU ARAMA

En az 1,5 lt / sn ve üzerindeki sıcak suları toprak sıcaklıklarını ölçerek  kaç ° C  lerde olduklarını tespit etmekteyiz.

İletişim Bilgilerim:

 Ali KIRAN

info@suaramadauzmanbirel.com

 Tel: 0 533 734 06 16 

 

Yaptığım işin Özeti

 • Bana göre bütün maddeler canlıdır. Bir enerji taşırlar.Bu sistemlerin tamamı net olarak aslında doğada var olan ve biz insanların kolaylıkla fark edemediği bu enerji farklarını okumaya dayalıdır.Göçmen kuşların yollarını hiçbir cihaz olmadan bulmaları ve  fillerin yeraltındaki suları tespit etmeleri gibi. Bugünkü tekniğin daha sırrını çözemediği  fakat var olan nice gerçekler. Aynı DNA da olduğu gibi her farklılık veya   yeni oluşum farklı enerji seviyesine sahiptir.

 • Ağaç dalı, değişik çubuklar , sarkaç v.s ile su v.s tespit edilebilir.Ama yanıldıkları bir çok nokta vardır.Dolayısı ile aynı ölçüm cihazı ile farklı enerjileri okumak mümkün değildir.Bu cihazların yanılması da bu enerji farklarındandır.Bu nokta en önemli noktadır.

Şu ana kadarki tespit ettiğim sulardaki sonuçları itibariyle değerlendirme yaptığımda şu sonuca net olarak vardım.

 

 • Uzaktan su tespiti ve arazide kısa sürede su noktasının tespit işi mevcut akıl ve bilimsel düzeyde izahı zor anlaşılır bir meseledir. Bizler bu anlaşılmazlık içinde su tespiti yapmaktayız. Bunun adı bir enerji okumasıdır. Adına ne derseniz deyiniz,(Bio enerji-Radyastazi, v.b.).

 • Bu enerji ile birçok ilmi bilgilere ulaşmak mümkündür.Bu güne kadar birçok bilimsel kişilerin dahi su yok dediği yerlerde bulduğumuz sular bu enerjiyi net olarak doğrulamaktadırlar.

 • Bu enerji vasıtasıyla su tespiti yaptığımızda kişiler olayı çok basit görmekteler ve kendilerince alay etmektedirler.

 • Bu güne kadar su tespiti için gittiğim tüm yerlerdeki ortak özellik bizim bu sistemimize inanıp, güvenip anlaşma dahilinde sözlerini yerine getiren, bizleri kendi akıllarınca teste tabi tutmayan ,  yapacağı iş ile ilgili olarak hile ve istemezlik, kalpte kötü düşünce beslemeyen kişilerin var olan sularını % 100 tespit ettik, olumlu sonuçlar aldık.

 • Yer altı suları bazı yerlerde geniş alanlarda vardır. Nereye sondaj yaparsanız yapın , az veya çok su alırsınız.Ama bazı yerlerde ise insanın vücudundaki kan damarları gibidir.Ana damara  nasıl ki hemşire 1 mm sapınca kanınızı alamaz ise bu su tespit işi de bu şekildedir.Tam su damarının üstüne –dik olarak son metreye kadar doğru sondaj yapılması zorunluluktur.Her yerde su olmaz.Çok derinde de sondaj yapıldığında da  su olmaz.

 • Bizleri yoran, kendince farklı düşüncelere sahip olan, anlaşma dışında yerine vardığımızda farklı davranan kişilerin maalesef su tespitlerinde istediğimiz başarıyı elde edemedik. Su tespitine gittiğimiz de kişiler bizi yanıltmaya yönelik davranışlarının sonucunu maalesef olumsuz şekilde görmüşlerdir.

 • Bu nedenle bizlere su tespiti yaptıracak kişiler ilk önce bu sisteme-enerjiye inanmalı  , konuşulanlara , anlaşma şartlarına uymaları, bizleri su ile yaptıkları önceki işler hakkında net olarak bilgilendirmeleri  gerekmektedir.

 • Yukarıda anlatmaya çalıştığım sınırlar içinde iseniz o zaman su tespiti için bizleri arayınız. Aksi takdirde yapacağınız bütün masraflar boşa gidecektir. Bugün dünyada suyu % 100 tespit eden hiçbir cihaz ve sistem yoktur. Su çok özel bir kimyasal maddedir. Su ile ilgili detaylı bilgi okumak isterseniz Anasayfa da Dosyalar Menüsü Altında  Su ile ilgili muhtelif bilgiler belgesini okumanızı tavsiye ederim. Suyun hafızası vardır, olup bitenleri hafızasına kayıt eder, ve sizlerin tavrına göre şekil alır, kendini korur, ortaya çıkar, bu nedenle çıkacak su ile olumlu düşünceleriniz bu tespit sırasındaki tüm iyi niyetli düşünceleriniz sizin için oldukça önemlidir.

 • Suyun derinliğini % 99 doğru tespit ederiz.

 • Suyun debisini % 80 doğrulukta tespit ederiz. Çünkü suyun akış hızı-miktarı sezonsal değişim gösterdiğinden dolayı tespit ettiğimiz anla diğer zaman arasında farklar ortaya çıkabilir.

 

Su tespiti yaptırmak isteyen kişilerin  aşağıda linki verilen

 1. Google Earth http://www.google.com/intl/tr/earth/index.html

 2. https://parselsorgu.tkgm.gov.tr/

 

Su tespiti yaptıracakları araziyi işaretleyip

 1. Resim formatında ya da programını kendi formatında kayıt edip ek olarak

 2. Arazide daha önce sondaj yapılıp yapılmadığı, yapıldı ise kaç metre de sonuç hakkında bilgi

 3. İletişim bilgileriyle  aşağıdaki mail adresime mail atarlarsa arazilerinde su olup olmadığı hakkında net bilgi verebilirim.

 4. Bu bilgi ışığında arazinize gelip su noktasını yerinde daha net bir şekilde tespit edebiliriz.


İletişim Bilgilerim:

 Ali KIRAN

info@suaramadauzmanbirel.com

 Tel: 0 533 734 06 16 

 

          


Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam12
Toplam Ziyaret64394
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar2.92082.9325
Euro3.29583.309
Hava Durumu
Anlık
Yarın
14° 4°
Saat
Takvim