• Anasayfa
 • Favorilere Ekle
 • Site Haritası

Su Arama ,Sıcak(Termal) Su Arama,Uzaktan Su Tespiti

Üyelik Girişi
Site Haritası

Su Arama , Su Bulma,Uzaktan su tespiti

YERALTI SU ARAMA

 

SU BULMA-UZAKTAN SU TESPİTİ

 


%  100 Doğrulukta-Garantili  en az 0,5 Lt /sn içilebilir suların tespit edilmesi

 

% 99 doğrulukta derinliğin tespit edilmesi

% 80 doğrulukta su debisinin tespit edilmesi.


  
      18 Yıllık bir çalışmanın sonucu olarak tamamen tarafımca geliştirilen sistem sayesinde arazi tapu bilgilerine veya uydu fotoğraflarına bakarak yerine gelmeden uzaktan yer altı sularının % 100 doğrulukta tespit edebilmekteyim. Bu durum bugüne kadar olan alışılagelmiş tüm tekniklerin ötesinde bir durum olup arazinizde gereksiz yapılan sondaj maliyetlerini , beklentilerini  önceden bilerek en uygun adımı atmanızı sağlayacaktır. Bizleri aramanız, fikir almanız menfaatinize olacaktır.Eğer uzaktan baktığımızda su tespit edersek su noktasını arazinize gelip sizlere gösterir, yerinde tespit yaparız.

 

 • Bizleri aramazdan önce su tespiti yapılacak arazi tapu bilgilerini-uydu resimlerini mutlaka bize iletiniz. 

 • Arazide daha önce sondaj yapılıp yapılmadığı, yapıldı ise kaç metre de sonuç hakkında bilgi

 • İletişim bilgileriyle  aşağıdaki mail adresime mail atarlarsa arazilerinde su olup olmadığı hakkında net bilgi verebilirim.

 • il
  ilçe
  Mahalle/Köy
  ada no
  parsel no

  bilgilerini mail ya da mesaj olarak gönderiniz.

 

İletişim Bilgilerim:

 info@suaramadauzmanbirel.com 

Tel:0 533 734 06 16

(Saat 18:0-22:0 arası ararsanız memnun olurum)

Yaptığım İşin Özeti

  

 • Bana göre bütün maddeler canlıdır.Bir enerji taşırlar.Benim sistemim net olarak aslında doğada var olan ve biz insanların kolaylıkla fark edemediği bu enerji farklarını okumaya dayalıdır.Göçmen kuşların yollarını hiçbir cihaz olmadan bulmaları ve  fillerin yeraltındaki suları tespit etmeleri gibi. Bugünkü tekniğin daha sırrını çözemediği  fakat var olan nice gerçekler. Aynı DNA da olduğu gibi her farklılık veya   yeni oluşum farklı enerji seviyesine sahiptir.

 • Ağaç dalı, değişik çubuklar , sarkaç v.s ile su v.s tespit edilebilir.Ama yanıldıkları bir çok nokta vardır.Dolayısı ile aynı ölçüm cihazı ile farklı enerjileri okumak mümkün değildir.Bu cihazların yanılması da bu enerji farklarındandır.Bu nokta en önemli noktadır.

 

Şu ana kadarki tespit ettiğim sulardaki sonuçları itibariyle değerlendirme yaptığımda şu sonuca net olarak vardım.

 • Uzaktan su tespiti ve arazide kısa sürede su noktasının tespit işi mevcut akıl ve bilimsel düzeyde izahı zor anlaşılır ve izah edilemeyen bir meseledir. Bizler bu anlaşılmazlık içinde su tespiti yapmaktayız. Bunun adı bir enerji okumasıdır. Adına ne derseniz deyiniz,(Bio enerji-Radyastazi, v.b.).
 • İnanç görünmeyene inanmaktır, eğer görünmeyene  inanırsanız başkalarının görmediklerini de görebilirsiniz. 

 • Bizleri yoran, kendince farklı düşüncelere sahip olan, anlaşma dışında yerine vardığımızda farklı davranan kişilerin maalesef su tespitlerinde istediğimiz başarıyı elde edemedik. Su tespitine gittiğimiz de kişiler bizi yanıltmaya yönelik davranışlarının sonucunu maalesef olumsuz şekilde görmüşlerdir.

 • Bu güne kadar su tespiti için gittiğim tüm yerlerdeki ortak nokta,  bizim bu sistemimize inanıp, güvenip anlaşma dahilinde sözlerini yerine getiren, bizleri kendi akıllarınca teste tabi tutmayan , yapacağı iş ile ilgili olarak hile ve istemezlik , kalpte kötü düşünce beslemeyen kişilerin var olan sularını % 100 tespit ettik, olumlu sonuçlar aldık.

 • Su çok özel bir kimyasal maddedir. Su ile ilgili detaylı bilgi okumak isterseniz Anasayfa da Dosyalar Menüsü Altında  Su ile ilgili muhtelif bilgiler belgesini okumanızı tavsiye ederim. Suyun hafızası vardır, olup bitenleri hafızasına kayıt eder, ve sizlerin tavrına göre şekil alır, kendini korur, ortaya çıkar, bu nedenle çıkacak su ile olumlu düşünceleriniz bu tespit sırasındaki tüm iyi niyetli düşünceleriniz sizin için oldukça önemlidir.Suyun debisini % 80 doğrulukta tespit ederiz. Çünkü suyun akış hızı-miktarı sezonsal değişim gösterdiğinden dolayı tespit ettiğimiz anla diğer zaman arasında farklar ortaya çıkabilir

 • Bu enerji vasıtasıyla su tespiti yaptığımızda kişiler olayı çok basit görmekteler ve kendilerince alay etmektedirler.Önemli olan sonuçtur.Hedefe en kısa sürede ve az maliyetle varabilmenizdir.Hangi yoldan gittiğinizin önemi yoktur. Bu nedenle bizlere su tespiti yaptıracak kişiler ilk önce bu sisteme-enerjiye inanmalı  , konuşulanlara , anlaşma şartlarına uymaları, bizleri su ile yaptıkları önceki işler hakkında net olarak bilgilendirmeleri  gerekmektedir.

 • Bugün dünyada suyu % 100 tespit eden hiçbir cihaz ve sistem yoktur.Çok şükür ki şu an % 100 diye  belirtiyoruz.

 • Yukarıda anlatmaya çalıştığım sınırlar içinde iseniz  bizleri arayınız. Aksi takdirde yapacağınız bütün masraflar boşa gidecektir

 • Bu enerji ile birçok ilmi bilgilere ulaşmak mümkündür.Bu güne kadar birçok bilimsel kişilerin dahi su yok dediği yerlerde bulduğumuz sular bu enerjiyi net olarak doğrulamaktadırlar. Yer altı suları bazı yerlerde geniş  bazı yerlerde ise çok dar alanlardan geçmektedir. Nereye sondaj yaparsanız yapın , az veya çok su alırsınız.Ama bazı yerlerde ise su, insanın vücudundaki kan damarları gibidir.Nasıl ki hemşire 1 mm sapınca kanınızı damardan alamaz ise bu su tespit işi de bu şekildedir.Tam su damarının üstüne –dik olarak son metreye kadar doğru sondaj yapılması zorunluluktur.Her yerde su olmaz.Çok derinde de sondaj yapıldığında da su olmaz.1 metre  bile sapma gösterilse sondajda bazı zeminlerden su alınamaz.Komşuda var bende neden yok diye düşünmeyin ,rabbim vermeyince vermiyor.Su damardır.Bazı yerlerde geniş bazı yerlerde dar yılan kıvrımı gibidir.Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam20
Toplam Ziyaret111632
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar4.46204.4799
Euro5.26375.2848
Hava Durumu
Anlık
Yarın
22° 26° 12°
Saat
Takvim