Su Arama ,Sıcak(Termal) Su Arama,Uzaktan Su Tespiti

Üyelik Girişi
Site Haritası

Hakkımda


Ali KIRAN

 

1973 Yılında Kastamonu’nun Tosya ilçesi Karabey Köyü’nde doğdum. İlkokulu köyümde ,ortaokulu Tosya da , liseyi  okumakla şeref duyduğum Kastamonu Abdurrahmanpaşa  Lisesinde bitirdim.Daha sonra üniversiteyi Gaziantep Üniversitesi Gıda Mühendisliği (İngilizce ) okuyarak 1996 yılında tamamladım.Mezun olduktan sonra Gıda Mühendisi ve  yönetici-fabrika müdürü olarak süt ve meyve suyu üretimi  yapan firmalarda değişik pozisyonlarda  görev aldım.Evli ve 3  çocuk babasıyım.

 

Araştırma, yeni ürünler ,sitemler geliştirmek  benim için heyecan vericidir.Bu özelliğimimden dolayı aşağıda yazılı olan konularda araştırma  cihazlar yapıp insanlığın faydasına sunmaktayım.Bazı konularda başarım % 99 dür.Bu konuların ana başlıkları şunlardır.

 

  1. İçilebilir su, sıcak (Termal ) su , % 99 DOĞRULUKTA-GARANTİLİ  EN AZ TEK SU DAMARINDA 1,5 LT /SN SU VARLIĞININ TESPİT EDİLMESİ  , % 99 DOĞRULUKTA-GARANTİLİ SU KATMANLARINI VE SONDAJ YAPILACAK DERİNLİĞİNİN TESPİT EDİLMESİ
  2. % 30 ve Üzeri Krom madenlerinin tespiti
  3. Alzheimer hastalığının kan ve idrar üzerinden bakılarak insanlarda olup olmadığının test edilmesi.Bu metodla Alzheimer hastalığını daha başlangıç aşamasında test etmek mümkündür.Bu konu ile ilgili olarak ön testleri bitirdim.Son testleri Uzman bir doktar eşliğinde yaptıktan sonra bu çalışmaları insanlığın hizmetine sunacağım.
  4. Gıda maddeleri içindeki Domuz ve Domuz mamüllerinin(katkılarının ) tespit edilmesi. Bu cihaz sayesinde içeriğinde domuz mamülleri kullanılan maddeleri anında tespit edip bu konuda inancı gereği domuz eti yemeyen insanları bu tehlikeden korumuş olmaktayız.
  5. Et söktörüne yönelik çalışmalar yapmaktayım.piyasaya sürülen et ürünlerinde eğer dana eti oranı %50 ve üzeri ise temiz % 50 nin altı ise cihazlar karışım var diye net olarak ayırt edebilmekte.Diğeri ise % 100 kırmızı helal etleri (kanatlılar, deniz ürünleri,sürüngenler hariç) ayırt etmekte.Bu cihaz ne yediğini bilmek isteyenler ve et sektöründe haksız rekabet yapanları tespit etmek için hızlı ve kolay bir sistemdir.Şu ana kadar ki testlerimizde cihaz net olarak düzgün çalşmaktadır.

          Tel :0 533 734 06 16

          e-mail: info@suaramadauzmanbirel.com

 

              

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam8
Toplam Ziyaret45332
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar2.31542.3247
Euro2.83852.8499
Hava Durumu
Anlık
Yarın
8° -3°
Saat
Takvim